Coworkingová a komunitní nabídka služeb

Seznamte se s nabídkou coworkingových a komunitních služeb v "MANDAY"

Individuální práce

Jednorázové návštěvy, Hot desk nebo Dedicated desk

Nabízíme možnost jednorázové návštěvy od 1 hod, hodinové balíčky od 10 hod nebo členství za výhodnějších podmínek.

Spolupráce

Prezentace, Přednášky, Workshopy

Poskytneme optimální zázemí a vybavení pro Vaše prezentace, přednášky a workshopy. Pomůžeme s organizací, propagací a komunikací s účastníky.

Community

Meetup, Hackathon, Diskuse,

V MANDAY můžete také hostovat meet-up nebo uspořádat debatní schůzku. Rádi pomůžeme s organizací a propagaci Hackathonu.

Kultura a Relaxace

Komunita žije spoluzněním

Přestože prací žijeme, občas si dopřejeme živou muziku nebo klubovou soutěž. Připojte se a oddechněte si od každodenních starostí.

Nabízíme maximální flexibilitu a férovost používání služeb MANDAY.

Přesvědčete se sami:

► V MANDAY Coworking můžete pracovat třeba jen 1 hodinu ad-hoc nebo si předplatit Hot Desk na určitý počet hodin za tomu odpovídající časové období. Potřebujete-li stálé pracovní místo, ale nechcete platit a pečovat o vlastní kancelář, můžete si v MANDAY rezervovat Dedicated Desk.

► Pokud si objednáte nižší tarif a v daném období překročíte počet jeho časových jednotek, lze přejít na výhodnější vyšší tarif a přepočítáme Vám zpětně cenu i pro již použité jednotky.

► Nevyužité předplacené časové jednotky lze převést do dalšího období.

► Měsíc u nás trvá maximálně 20 dnů. Pokud je v daném měsíci méně než 20 pracovních dnů, cenu proporcionálně snížíme. Je li v daném měsíci více než 20 pracovních dnů, dny navíc jsou pro vás zdarma.

► Výpovědní lhůta u Dedicated Desk tarifů je pouze 1 měsíc. Pokud v daném měsíci nemáte možnost plně naše kanceláře navštěvovat a nevyčerpáte časový balíček, zbývající hodiny Vám převedeme na vhodný hodinový tarif do následujícího měsíce.

► V případě onemocnění trvající déle než polovinu času zaplaceného tarifu Vám na žádost za minimální manipulační poplatek vrátíme cenu za nevyužitý čas.